Fellne 14 coll per mercedes oldtimer

Shitet nga: Auto goma LAZRI 08 Mar 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten! Fellne 14 coll per Mercedes W126,W123, fellnet jan shum te ruajtur, pothuajse te rinj, te sapoardhur nga CH,

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim