Fellne 15 Bbs

Shitet nga: Teki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Bbs 15. Me 4 sherafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim