Fellne 15

Shitet nga: Edi 04 Pri 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shess fellne 15. 2me goma 2pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim