Fellne 15

Shitet nga: xxxx 29 Jan 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 she per golf opel bmw etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim