Fellne 15 audi dhe VW te rinj made in italy bbs

Shitet nga: Ilir 17 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 coll te rinj te sapo ardhur nga zvicrra, made in italy prodhim i BBS, per golf 5 audi a4
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim