Fellne 15 chevrolet etj

Shitet nga: Laha 16 Dhj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 per kerr chevrolet 2007 tyota honday etj fellnet jan treja te pa grrithta fotot jam origjinale te fellnev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim