Fellne 15 coll per Golf 5,6 Passat, audi

Shitet nga: Auto Goma Lazri 12 Pri 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne 15 coll per golf 5,6 passat,audi,pa goma fellnet jan shum te ruajtur, jan model i ri,nuk jan te perdorur ne KS,
Viber +38649 122 639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim