Fellne 15 coll per Golf 5,6 Passat, audi A4

Shitet nga: Auto goma LAZRI 21 Maj 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne 15 coll per VW Golf 5 , Passat,Audi A4, fellnet jan shum te ruajtur, nuk jan te demtuar

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim