Fellne 15 coll per VW golf 5, passat,Audi

Shitet nga: Auto Goma Lazri 16 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne 15 coll per Audi a4,VW Golf 5, Passat, fellnet jan shum te ruajtur, rrethin krom

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim