Fellne 15 dhe Kompresor

Shitet nga: Sadri Hoxhaj 09 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e hekurit 15 me 5 vrime per mercedes,opel dhe disa lloje tjera te makinave
Fellnet jan te mira nuk jan te shtremta nuk dridhin kan ardh prej gjermanis shes per arsyse se nuk me nevojiten i shes me ni qmin te aryeshem
Shitet kompresor i ardhur nga gjermania eshte shum i ruajtur asnihere i perdorur asyra e shitjes nuk me nevojitet
044266636
+37744266636
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim