Fellne 15-she

Shitet nga: Beni 15 Dhj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 15she , me goma verore , profili i gjere shum te ruajtura per me shum na kontaktoni 049849204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim