Fellne 15

Shitet nga: besnik 27 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet R15 me 4 vrima ose boi ndrrim me nje par fellne tjera mundesisht me kan R14.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim