Fellne 15sh

Shitet nga: Uka 16 Sht 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 pesrremsh , bëjn per vw,opel,bmw,etj.........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim