Fellne 15she per Bmw

Shitet nga: perparim 04 Jan 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
sapo te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim