Fellne 16 col me goma gati reja per Mercedes

Shitet nga: Fisi 08 Tet 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shume te rujten

me guma gati te reja

pres bleres serioz,
per qmim folim

TEL: 049 30 30 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim