Fellne 16 coll per Mercedes E class -urgjent

Shitet nga: Iliri 12 Pri 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 coll original per Mercedes E class, fellnet jan shum te ruajtur
qmimi i volitshem
Viber +38649122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim