Fellne 16 coll per Mercedes

Shitet nga: auto goma Lazri 29 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 16 coll per Mercedes S,E,C,Vito,shum te ruajtur,qmimi i volitshem,

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim