Fellne 16 coll per Opel

Shitet nga: Auto goma LAZRI 21 Maj 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne 16'' per OPEL, Shum te ruajtur,te ardhur nga Zvicrra.

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim