Fellne 16 coll per VW passat, golf 5,6

Shitet nga: Ilir 17 Nën 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet origjinal 16 coll shum te ruajtur, per passat,golf 6,5, ne gjendje te mir.
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim