Fellne 16 coll per mercedes C,E Class

Shitet nga: Auto goma LAZRI 03 Gsh 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne 16 coll per mercedes,fellnet jan origjinal te mercedesit, fellnet jan 2+2,shum te ruajtur,pa goma
+goma dhe fellne tjera prej 13-22''

+38649122639- viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim