Fellne 16 coll per mercedes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Goma Lazri 07 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16 coll per mercedes,fellnet jan shum shum te ruajtur nuk jan te demtuar
qmimi i diskutueshem
+goma te tjera dhe fellne prej 13-22 coll
Viber,Watsapp +38649 122 639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim