Fellne 16 coll per mercedes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Goma Lazri 07 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16coll per mercedes,nuk jan te demtuar ,jan shum te ruajtur siq shihen ne foto
qmimi i diskutueshem

+viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim