Fellne 16

Shitet nga: Fellne 16 Sht 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te sapo lyera nuk dridhin jan 16 col
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim