Fellne 16

Shitet nga: Ersen 23 Tet 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon me 4 vrima per wv golf1,2,3,passat opel kadet astra vectra ascona honda civic ef eg ek crx
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim