Fellne 16qe

Shitet nga: Eduard 03 Pri 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16qe te Vw bores me goma te veres jan me 5 vrima i bin edhe makinave tjera
Viber +37745271466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim