Fellne 16qe

Shitet nga: Eduard 03 Pri 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16qe me goma te veres ju bin golfave dhe veturave tjera jane ne gjendje te mir nuk jan te kopun as te shtrramune .
Viber +37745271466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim