Fellne 17'' mercedes,audi,vw

Shitet nga: Auto Goma Lazri 21 Maj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17coll per mercedes,audi,vw bajn ne golf 5 dhe 4,fellnet jan te ri siq shihen edhe ne foto,fellnet jan origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim