Fellne 17

Shitet nga: Edi 20 Pri 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne baracuda te ri te sa po ardhur nga zvicra
Jon 17 me 8 vrima
Jon pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim