Fellne 17

Shitet nga: Teki 19 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per alfa romeo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim