Fellne 17 RH

Shitet nga: Krist 10 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 ne gjendje te mir fellnet jan ne montume ne bmw jan me pllaka te veta gomat para jan te reja para ni muji te montume fellnet mrapa jan mat gjana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim