Fellne 17 VW golf 2,3 BMW

Shitet nga: Auto goma LAZRI 21 Maj 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 Coll per Golf 2,3 dhe BMW , fellnet jan shum pak te perdorur jan pothuajse te rinj..pa goma

+goma te tjera dhe fellne prej 13-22 coll
Viber,Watsapp +38649 122 639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim