Fellne 17 coll Mercedes,vw me gjith sharafa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Goma Lazri 10 Gsh 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 coll per mercedes,jan te ruajtur shum,nuk jan te demtuar
qmimi i diskutueshem
+goma te tjera dhe fellne prej 13-22 coll
Viber +38649 122 639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim