Fellne 17 coll Mercedes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto goma LAZRI 07 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17coll per mercedes, fellnet jan te ruajtur siq shihen ne foto
qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim