Fellne 17 coll AMG Mercedes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Goma Lazri 21 Maj 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17coll amg per mercedes,jan shum te ruajtur, nuk jan te demtuar,jan ne gjendje te rregullt.

+goma te tjera dhe fellne prej 13-22 coll
Viber +38649 122 639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim