Fellne 17 coll BBS Mercedes,audi,vw

Shitet nga: Auto Goma Lazri 17 Nën 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne 17 coll BBS, fellnet jan shum te ruajtur, jan te ardhur nga zvicrra..
+goma te tjera dhe fellne prej 13-22 coll
Viber,Watsapp +38649 122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim