Fellne 17 coll DOTZ krom per Mercedes,Audi,VW

Shitet nga: Auto goma LAZRI 10 Gsh 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 17 coll DOTZ, per mercedes-benz,Audi,VW, fellnet jan krom siq shihen ne foto, shum te ruajtur,pa goma 320 ndersa me goma shum te mira 420
+fellne dhe goma tjera prej 13-22''

+38649122639- viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim