Fellne 17 coll Mercedes,audi,vw

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Goma Lazri 12 Pri 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17coll per mercedes,audi dhe VW, fellnet jan 100% ne gjendje te rregullt,nuk jan te demtuar,jan te ardhur nga Zvicrra.

+goma te tjera dhe fellne prej 13-22 coll
Viber,Watsapp +38649 122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim