Fellne 17 coll RH 2+2 Ekstra me 4 adaptera 25mm

Shitet nga: Auto goma LAZRI 08 Tet 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne 17 coll 2+2, 2 ma te gjere e 2 ma te ngusht, fellnet jan ekstra, ndahen qmontohen,jan origjinal,fellnet jan per Mercedes Amg, audi a4 a6, vw golf 5,6 passat etj...pa adaptera 500euro
qmimi i volitshem!
+38649 122 639 - (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim