Fellne 17 coll bbs per Mercedes Vw golf 5

Shitet nga: Ilir 09 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 17 coll per mercedes audi dhe vw, te ardhur nga zvicrra origjinal, BBS
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim