Fellne 17 coll per Audi A4,A6,A8

Shitet nga: Ilir 16 Dhj 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   320 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 coll pothuajse te rinj,origjinal,per audi a8,a6,a4, pa goma
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim