Fellne 17 coll per Audi A8,A6 me goma

Shitet nga: ilir 16 Dhj 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per audi a8,a6 me goma shum te mira michelin 17 coll,fellnet jan pothuajse te rinj, nuk jan te demtuar, fellnet jan model i ri origjinal

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim