Fellne 17 coll per Golf 4 audi a3

Shitet nga: Ilir 03 Tet 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per golf 4,audi a3 , 17 coll, te rinj,origjinal te ardhur nga zvicrra
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim