Fellne 17 coll per VW golf 5,6, Audi,Mercedes

Shitet nga: Auto goma LAZRI 21 Maj 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne 17 coll per VW golf 5,6, Passat, Audi, Mercedes Benz, Fellnet jan shum te ruajtur,
+goma dhe fellne tjera prej 13-22''

+38649122639 - viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim