Fellne 17 coll te mercedesit

Shitet nga: Ilir 09 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 per mercedes , shum te ruajtur te ardhur nga zvicrra, origjinal
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim