Fellne 17 me goma treja per Audi passat etj

Shitet nga: Fisniki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma 17 col,
univerale jane, me 10 shafa,
krejt kerreve i bojin,

Qmimi i diskutueshem.

Tel; 049 30 30 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim