Fellne 17 per Audi A6

Shitet nga: Valon 22 Tet 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per audi a6 me gjith goma te dimrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim