Fellne 17 per BMW

Shitet nga: .. 20 Jan 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 per BMW komplet me goma.
044829238
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim