Fellne 17 per golf 4 pasat audi me goma te veres

Shitet nga: Gjok 24 Dhj 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen per info me gjersisht +37745594483 + viber whatsaap i njoiti numer jan te ardhura nga gjermania me golf 4 garantoi qe as nuk dridhin as nuk jan te vram fellnet diskutoim per qmim 😉
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim