Fellne 17 per vw

Shitet nga: Armend 18 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 pa goma bejn ne disa lloje te vetrurave vw.fellnet jan shum te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim