Fellne 17

Shitet nga: Astrit 15 Mar 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 205/50/17 per vetura: Vw Passat,Mercedes,Audi,Golf 5-6,Skoda,Seat.
Fellnet posedojn 4 gamat te reja dhe jan shum te ruajtura
Per info: 044185142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim